آیا می دانید چرا به آرامش ذهنی و روحی نیاز دارید؟

به نام خدا

اگر بخواهیم که در زندگی خود به خواسته های بسیاری که داریم دست پیدا کنیم و از این زندگی هم لذت ببریم لازم است تا بتوانیم به آرامش ذهن و روح برسیم.

ما انسان ها ذهنی بسیار بسیار قدرتمند با قابلیت های حیرت انگیز داریم که می تواند ما را به هر آنچه می خواهیم برساند و خوشبختی به معنای واقعی کلمه را در زندگی نصیبمان کند.

این ذهن زمانی می تواند خوب کار کند و به ما راهکارهای مفید ارائه دهد که به دور از هرگونه هیجان و استرسی باشد و آرامش داشته باشد تا بتواند به ما راه حل هایی را نشان دهد که زندگی ما را به سمت زیبایی های بیشتر ببرد.

در گذشته خودم هم بارها و بارها این را شنیده بودم که داشتن آرامش در زندگی خیلی می تواند تاثیرات خوبی را از خود بر جای بگذارد ولی هیچ گاه فکر نمی کردم که اثرش تا این حد جدی و قدرتمند باشد که بتواند زندگی ما را از این رو به آن رو کند.

 تاثیر آرامش در بهبود روابط

وقتی که ما بتوانیم آرامش ذهنی داشته باشیم می توانیم روابط لذتبخشی را با اطرافیان خود تجربه کنیم و از بودن در کنار آنها لذت ببریم. داشتن آرامش ذهن و روح ما را یاری می کند تا کمتر تحت تاثیر هیجانات و استرس های جهان پیرامون قرار بگیریم و نگذاریم تا این ناخواسته ها روی روابطمان با اطرافیان آثار نامطلوبی بگذارد.

برای مثال: زمانی که می بینیم افزایش ناگهانی در قیمت خرید کالاها رخ می دهد و ممکن است قدرت خرید ما را کم کند این مسئله می تواند احساس ما را بد کند و ذهن ما را مشوش و نا آرام نماید. حال ببینید وقتی با این ذهن ناآرام به منزل برویم و با همسرمان که می خواهد لیست خریدش را دستمان بدهد روبرو شویم،چه حالی می شویم و چه برخوردی را از خود نشان می دهیم؟

شاید هم فرزند بازیگوشی داریم که از قضا آن موقعی که به خانه آمده ایم با ما بازیش گرفته و می خواهد با ما بازی کند و خبر ندارد که ما چقدر حال بدی داریم و ذهنمان به هم ریخته است. با این اوصاف ممکن است سر او داد بزنیم یا برخورد ناشایستی انجام دهیم که بعدا از کرده خود پشیمان شویم.

دلیل این برخوردها این بود که ذهن ما آرامش خود را از دست داده و نتوانسته به تعادل و حال خوب برسد و این عدم تعادل و نداشتن آرامش تاثیر خود را به شکل بداخلاقی و برخوردهای نادرست با همسر و فرزندمان، خود را نشان داده است.

زمانی که بتوانیم به آرامش ذهن و روح دست یابیم بهتر می توانیم روابطمان را کنترل کنیم و سنجیده تر عمل می کنیم و بهتر می توانیم عاقبت برخوردهایمان را از پیش ببینیم و درست تر برخورد کنیم و نگذاریم عوامل بیرونی آرامش و حال خوب ما را تحت تاثیر خود قرار دهند.

داشتن ذهنی آرام و اثر آن در فرکانس های ما

قانون جهان هستی به ما یاد می دهد که احساس خوب مستمر به پدید آمدن اتفاقات خوب دنباله دار منجر می شود و زمانی که بتوانیم امواج ذهنی بهتری را به عالم،ارسال کنیم قطعا نتایجی را کسب خواهیم کرد که ما را به خواسته هایمان نزدیک تر می کنند.

حس و حال ما زمانی خوب تر خواهد بود که بتوانیم ذهن مان را آرام تر کرده ودر نتیجه این فرآیند امواج ذهنی و ارتعاش های بهتری را به سمت جهان خلقت رهسپار کنیم.

آن زمان است که شرایط را برای وقوع اتفاقات خوب مهیاتر و احتمال پدید آمدن پیشامدهای دلخواه را بیشتر و بیشتر کرده ایم.

  آرامش ذهن و روح به فرکانس ها و امواج ذهنی ما قدرت بیشتری می دهد تا بتوانیم در سایه این قانونمندی اعجاب انگیزی که خداوند بر جهان حاکم کرده است به خواسته های خود دست یابیم.

مثلا: وقتی که ذهن مان آرام باشد و آرامش بیشتری داشته باشیم و روز خوبی را شروع کرده باشیم به وضوح می بینیم که همه چیز در زندگیمان زیباتر می شود، مردم با ما بهتر برخورد می کنند. در محل کارمان با خوشرویی همکاران مان روبرو می شویم و مسائل کاری ما راحت تر حل و فصل می شود.

در منزل با خانواده ارتباط بهتری برقرار می کنیم و جو مفرح و خوشی را در خانه تجربه می کنیم.ممکن است خبرهای خوبی را که مدتهاست منتظر شنیدنشان هستیم بشنویم و حال خوشمان مرتبا بیشتر بیشتر می شود.

می بینیم که با داشتن ذهنی آرام اتفاقات خوب و دلپذیر از زمین و آسمان وارد زندگی ما می شود و حال خوب ما را بیشترو غنی تر می سازد.

نتیجه گیری

به منظور ساختن یک زندگی تمام عیار که جنبه های خوب و دلخواهش را بتوانید بیشتر شاهد باشید لازم است که بتوانید در اغلب اوقات به ذهنی آرام دست یابید و آرامش ذهنی را بر وجودتان حکمفرما کنید.

برای رسیدن به آرامش ذهن و روح، به شما محصول صوتی مراقبه آرامش را پیشنهاد می کنم. خودم از این محصول برای مراقبه های روزانه ام مرتبا استفاده می کنم و تاثیر دلپذیر آن را در زندگیم شاهد هستم.

هرچه از این ذهن قدرتمند و شگفتی هایش در ارتباط با قوانین ثابت و اعجاب انگیز این جهان برایتان بگویم، سیر نمی شوم و با رساترین صدا خدمت شما می گویم که:

ای برادر تو همان اندیشه ای   ما بقی خود استخوان و ریشه ای

امیدوارم از این آگاهی های جذاب بهره برده باشید.از نظرات ارزشمندتان با ما صحبت کنید.

روزگار شیرینی را برایتان آرزومندم. در پناه لطف بی کران الله بلند مرتبه باشید

کتابی که خواندنش باعث شروع یک زندگی تازه می شود.

کتاب دانش خلق خواسته‌ها
تومان40,000تومان67,500
امتیاز 5.00 از 5

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت