چطور می توانیم به خواسته های خود برسیم

به نام خدا

به نام خدا سلام دوستان عزیز اگر می‌خواهید شما به خواسته‌هایتان برسید دو کار باید انجام بدهید من خیلی بررسی و تحقیق کردم که چه‌کارهایی لازم است برای رسیدن به خواسته‌ها .
به دو گزینهٔ ساده رسیدم و درعین‌حال مهم. اگر انجامشان بدهید حتماً به خواسته‌هایتان می‌رسید.

دو عامل مهم برای رسیدن به خواسته ها


• اول این که ذهنتان را درست کنید. اگر ذهنتان را به سمت خواسته‌ها بیاورید یعنی ذهنتان را متناسب کنید با خواسته‌ها به آنها می‌رسید.
• دوم این که عملکردتان را درست کنید. اگر می‌خواهید درآمدتان را افزایش دهید با یک ذهن فقیر نمی‌توانید ثروتمند شوید. نمی‌توانید درآمدتان را افزایش دهید.
نمی‌توانید؛ مثلاً وزنتان را کم کنید. نمی‌توانید آن روابط موردعلاقه‌تان را ایجاد کنید. اگر عملکردتان عملکرد اشتباهی باشد .مثلاً می‌خواهید وزنتان را کم کنید. بیایید غذاهای پرکالری بخورید، حرکت نکنید، ورزش و تحرک نداشته‌اید؛ یعنی عملکرد اشتباهی دارید. در نتیجه وزنتان کم نمی‌شود.


ترکیب دو عامل مهم


پس برای رسیدن به خواسته‌ها این دو با همدیگر یعنی ذهنیت درست و عملکرد درست وقتی با هم ترکیب شوند یک ترکیب برنده و جادویی را می‌سازند.
اگر می‌خواهید به هر خواسته‌ای برسید نیاز دارید که ذهنتان را درست کنید؛ یعنی ذهنتان را برنامه‌ریزی کنید و عملکردتان را برنامه‌ریزی کنید و این دو را باهم پیش ببرید.
درست فکر کنید و درست عمل کنید. اگر این دو باهم ترکیب شوند به هر خواسته‌ای می‌رسید. شما می‌توانید به خواسته‌ای که دارید برسید، اگر ذهنیت درست داشته باشید و عملکرد درست داشته باشید.
من می‌توانم به شما کمک کنم که بتوانید هم ذهنیتتان را درست کنید؛ یعنی درست فکر کنید به آن خواسته و هدفی که داریدو ذهنتان را به سمت خواسته‌تان جهت دهید.
و یاد می‌دهم چطور عملکردتان را درست کنید تا به آن هدف برسید.
این دو را وقتی با هم استفاده کنید مثل دوچرخه‌ای است که یک چرخ جلو دارد و یک چرخ عقب دارد. هر کدامشان کار خودش را انجام می‌دهد.
چرخ عقب و جلو حرکت می‌کنند. این دو زمانی که باهم حرکت می‌کنند دوچرخه را به جلو حرکت می‌دهند. اگر می‌خواهید به هدفتان برسید نیاز دارید ذهنیت و عملکردتان را درست کنید.
من به شما یاد می‌دهم که چطور این کار را انجام دهید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت