مجموعه صوتی با گوش جان بشنو – قسمت ۱ : کاری سرشار از عشق

به نام الله بلند مرتبه که همیشه برایمان بهترین را می خواهد

آگاهی ها جاری می شوند و من با نگاشتن بر روی امواج پر طنین صدا آنها را به گوش شما عزیزان می رسانم و در مجموعه با گوش جان بشنو- بخش اول با شما خواهم بود  و چه کاری از این بهتر و دلپسندتر و زیباتر و خداپسندانه تر.

خدا را بی اندازه شکرگذارم که مرا عمری عطا فرمود تا بتوانم هرچه بهتر درکش کنم  و مرا  رخصت داد تا از این آگاهی ها و نکات ارزشمند با شما عزیزان سخن بگویم و در این مسیر مجموعه با گوش جان بشنو- بخش اول را با حرف هایی از نوعی دیگر و با فرکانسی متفاوت از آنچه تا کنون به گوشتان رسیده است با شما در میان بگذارم .

آتش عشق است کاندر نی فتاد                جوشش عشق است کاندر می فتاد

عشق را برخی علاقه شدید قلبی معنا کرده اند و آن را به حالتی از آدمی مربوط دانسته اند که در آن شور احساسات انسان به اوج می رسد و همه چیز را درمی نوردد تا به خواسته اش برسد.

واقعا عشق چیست و چه ها می تواند بکند؟ و چرا این همه از آن صحبت میشود وقتی که ترانه ای گوش می کنید به ندرت پیش می آید که از عشق حرفی به میان نیاید و از سوز و گدازش چیزی نشنوید.

حال اینجا هستم تا از زوایای دیگر این هدیه بی نظیر خداوند در مجموعه با گوش جان بشنو- بخش اول برابر دیدگانتان پرده بردارم و آن را به شما تقدیم کنم .

یا عاشق کاری که داری انجامش میدهی هستی یا نیستی. یا از اعماق وجودت آن را دوست داری و به هر قیمتی می خواهی انجامش دهی یا نه .

 بگذارید راحت تر بگویم, ای دوست عزیز به دنبال کاری برو که عاشقش هستی و وقت و عمر و زندگیت را بیهوده تلف نکن .

عشق هورم آتشی است که لوکوموتیو وجودمان را به حرکت در می آورد و هر ناممکنی را ممکن می سازد. شاید نمود عشق را بشود در کاری دید که جبار باغچه بان برای افراد ناشنوا و کسانی که توان تکلم ندارند , انجام داد و اولین مدرسه و کودکستان را برایشان در ایران بنا نهاد و با زحماتی خستگی ناپذیر بر این کارش همت ورزید.

عشقی که به نثار محبتی, خدمتی, کمکی به هم نوع همراه باشد به واقع معجزه می کند و درهایی را بروی آدمی می گشاید که حتی در خواب هم مثال و مانندش را نمی توان دید.

عشق پیامبر اسلام به رسالتش که هدایت انسانها بسوی منبع یکتای خوبیها بود این همه معجزات را رقم زد و با وجود تمام موانعی که در مسیر ایشان بود ذره ای از محبت پیامبر به انسانها کم نکرد.

عشقی که امامان ما به بندگی خدا و خدمت رسانی و هدایت خلق خدا داشتند این همه شگفتی ها را بوجود آورد و محبت آنها را در دل جهانیان شعله ور ساخت .

عشقی که استاد فرشچیان به هنر نقاشی و مینیاتور داشت باعث شد این همه در این زمینه پیشرفت کند و علاقه و ارادت او به اهل بیت کمکش کرد تا بتواند عشق و علاقه اش را این چنین در آثارش جاودان کند .

عشقی که والت دیزنی به بچه ها و دنیای کودکیشان داشت باعث شد این همه عجایب را در سرتاسر دنیا رقم بزند و این همه پارکهای سحرآمیز و کارتونهای زیبا را برای ما از خودش به یادگار بگذارد .

عشقی را  که اسکار شیندلر برای نجات انسانهایی که در آتش جنگ می سوختند و آنها را به هر شکلی  فقط برای نجاتشان در کارخانه خود مشغول کرد باعث نجات و رهایی نهایی او شد .

عشقی که یک انسان خیّر برای خدمت به مردمش دارد و به ساخت مدرسه و مسجد و درمانگاه و ….. همت می گمارد چنان برکاتی را چه از نوع مادی و چه معنوی وارد زندگیش می کند که غیر قابل باور است .

عشق نیروی سحرآمیز غریبی دارد که آدمی را به هر ناممکنی توانا می سازد و هر قله فتح ناشدنی و مشکلی را قابل دسترس می سازد فقط کافیست که به او

مهلت دهیم تا خودش را به ما نشان دهد و ما را از قدرت بی نظیرش به شگفتی بکشاند .

هر جا که پای عشق در میان باشد بایستی منتظر دیدن عجایب باشیم گویی آدمی به واسطه عشق, کالبد فیزیکی خودش را دردیده و با قدرت و توانایی  معجزه

آسایی قادر به انجام کاری شده که عاشقانه آن را دوست داشته  و کائنات هم در این مسیر به او مدد رسانده و غوغایی را به پا کرده اند تا او را به خواسته اش برسانند.

هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق

ثبت است بر جریده عالم دوام ما

زندگانی ما انسانها آنقدر کوتاه است که اگر غفلت کنیم و لحظه ای از آن را بی عشق سپری کنیم مفت و به رایگان آن را باخته ایم .

در واقع زندگی با عشق است که معنا پیدا می کند و زمانی که در کاری که می کنیم عشق جریان داشته باشد چنان قدرتی می یابیم که غیرقابل باور است و کارهایی را قادر به انجامشان هستیم که در حالت عادی حتی به انجام شدنشان نمی توانیم فکر کنیم.

در مجموعه با گوش جان بشنو- بخش اول با شما ازعشق این نعمت بی نظیر خداوند بر روی زمین گفتم. بیایید کاری را انجام دهیم که عاشقش هستیم چرا که این عشق چنان در رگ و پی وجودمان و کاری را که در حال انجامش هستیم رسوخ می کند و چنان فرکانس قدرتمند و حیرت انگیزی را به جهان هستی ارسال می کند که نتایجش فقط ما را به سجده خداوند وا می دارد .

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

1 دیدگاه برای “مجموعه صوتی با گوش جان بشنو – قسمت ۱ : کاری سرشار از عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت