سریال روی موج زیبایی ها-قسمت ۱۳

بنام الله یکتا آفریننده بی همتا

توجه و تمرکز به زیبایی ها و نعمتها و برکات خداوند می تواند برایمان موج جدیدی از نعمتها و فرصتها را با خودش به ارمغان بیاورد فقط کافیست که چشمان خود را باز کنیم و دریای بیکران نعمتی را که پیرامون ماست درک کنیم و از وجودشان لذت ببریم.

نگاه نعمت بین در سریال روی موج زیبایی ها قصد دارد ما را به سمتی ببرد تا بتوانیم نعمتهای بیکران خداوند بلند مرتبه را هر چه بیشتر و بهتر ببینیم و از دیدنشان غرق لذت شویم.

سریال روی موج زیبایی با هدف توجه هر چه بیشتر به زیبایی ها و نعمتها و فرصتها و فراوانی های موجود در جهان هستی تهیه و تولید شده و پیشکش چشمان مشتاقانی است که زیبایی ها و نعمتهای بیشتری را طلب می کنند و خواهان ایجاد حال خوب بیشتری در درونشان هستند.

چه بسیارند نعمتها و موهبتهایی که در گوشه گوشه جهان وجود دارند و ما از آنها بی خبریم و چه حجم عظیمی از ثروت و برکت را در درون خود نهفته دارند فقط کافی است که با نگاه نعمت بین در سریال روی موج زیبایی ها همراه شویم و  یاد بگیریم نعمتهای اطرافمان را بهتر ببینیم و آنها را پیدا کنیم و از این فرصتهای بی پایانی که خداوند در اختیارمان قرار داده نهایت بهره را ببریم.

در این قسمت از سریال روی موج زیبایی ها می بینیم که چگونه از دل مردابهای نیلوفرآبی چه گنج های تمام نشدنی را بیرون می کشند و خداوند چه حجم عظیمی از ثروت و فراوانی را در درون این مردابهای چشم نواز نیلوفرآبی قرار داده است.

خداوند در قرآن کریم از گنج هایی سخن به میان می آورد که در آسمانها و زمین برای ما انسان ها قرار داده است تا از آنها استفاده کنیم وزندگی خود را هرچه زیباتر و پربارتر بسازیم.برای یافتن این گنجها لازم است به خداوند رزاق ایمان بیاوریم و از او بخواهیم که راه یافتن این گنجها را به ما نشان داده و هدایتمان کند.

بایستی با نگاه نعمت بین در سریال روی موج زیبایی ها  همراه شویم و با چشمانی باز به جهان اطراف خود بنگریم و این همه آیات و نشانه ای که همه از وجود خالقی یکتا و بی انتها حکایت دارند را ارج نهیم و فراوانی و کثرت نعمت در جهان هستی را بیش از پیش باور کنیم.

باز هم به آن شعر معروفی می رسیم که یادمان می آورد خداوند حکیم این همه نعمت و فزونی را بهر استفاده و گسترش جهان هستی برای ما و همه موجودات قرار داده تا از آنها بهره های فراوان ببریم و زندگی خود را به زیباترین شکل ممکن بسازیم.

ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند  /  تا تو نان به کف آری و به غفلت نخوری

لازم است خدا را شکر بگوییم از برای این همه برکت و نعمت و کثرت و چشمان خود را از غبار کمبودها و نارسائی ها و باورهای قحطی زدگی پاک کنیم و خدای رزاق و  وهابی را باور کنیم که رحمتش را پایانی نیست و اگر تمام درختان قلم و دریاها مرکب شوند نمی توانند نعمتهای خداوند را بشمارند. با قسمت های بعدی این سریال همراه ما باشید.

کتابی که خواندنش باعث شروع یک زندگی تازه می شود.

کتاب دانش خلق خواسته‌ها
تومان40,000تومان67,500
امتیاز 5.00 از 5

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت