ساحران کلام چه تاثیری بر زندگی ما دارند

به نام خدا

آیا فکر می کنید کلام دیگران باد هواست و هیچ اثری بر زندگی شما نمی گذارد؟ در این مقاله نکاتی را در رابطه با تاثیر کلام بر ذهن با شما در میان می گذارم تا بیشتر نسبت به اثر کلام دیگران در زندگی خود دقت کنید.


گل خوشبو یا تیر زهرآگین؟


این شما هستید که می‌بایست آگاه باشید و بدانید آنچه از این کمان دارد به سویتان حواله می‌شود تیری زهرآگین است یا گلی خوشبو؟
اگر تیری زهرآگین است با بی‌تفاوت بودن در مقابل این کلام‌ها و یا گفتن حرف‌هایی برخلاف آن می‌توانید در برابرش سپر بسازید و نگذارید به نابغه درونتان آسیب وارد کند.
اگر گلی خوشبو و عطرآگین است و آن را دوست دارید، می‌توانید درهای قلبتان را باز کنید. اجازه دهید تا بر جانتان بنشیند، از عطر دل‌انگیز آن غرق لذت و سرور شوید و نابغه درونتان را هر چه زیباتر و شادمان‌تر کنید. می‌بینید که تاثیر کلام بر ذهن چقدر است و عنان و کنترل همه چیز را خداوند در دستانتان قرار داده تا بتوانید زندگی زیباتری را برای خود رقم بزنید. چقدر نقش شما در ساختن شرایطی که در حال تجربه آنها هستید حیاتی و کلیدی است.

کلام آدمی به‌واقع قدرتی سحر گونه دارد که می‌تواند شگفتی‌ها و عظمت‌های بی‌نظیر یا فجایع و تباهی‌های بی پایانی را از خود به‌جای بگذارد. او چنان عمیق می‌تواند این کار را انجام دهد که اثر آن می‌تواند سال‌های متمادی و نسل در نسل باقی بماند و در جریان باشد. چنان باورهایی را در انسان‌ها به وجود بیاورد که عوض‌کردن آنها را به کاری بسیار دشوار تبدیل کند.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت