قدرت موفقیت را باور کنید

believe-in-the-power-of-suc

به نام خدا


آیا تابه‌حال برایتان پیش‌آمده چیزی را از صمیم قلبتان بخواهید و بتوانید به آن برسید؟
چه حس و حالی بعد از دستیابی به آن داشتید؟
آیا رسیدن به آن خواسته در درونتان تغییراتی را به وجود آورد یا همان آدم قبلی بودید؟
درواقع طعم شیرین و دل‌چسبی را که پس از رسیدن به هر خواسته‌ای می‌چشید، طعم موفقیت است.


موفقیت به چه معناست؟


ما موفقیت را دوست داریم چون از چشیدن طعم شیرین آن بسیار لذت می‌بریم. ما پیروزی را دوست داریم چون با پیروز شدن است که می‌توانیم خواسته‌هایمان را به شکلی واقعی تجربه کنیم.
ما انسان هستیم و خواسته‌های بی‌پایانی داریم و می‌خواهیم موفق به دریافت خواسته‌هایمان شویم تا بتوانیم احساس بهتری را تجربه کنیم.
چه بسیار پیش‌آمده چیزی را خواسته‌ایم مثلاً می‌خواستیم خانه یا ماشین بخریم و این خواسته آن‌قدر در ما قوی بوده که زمین و آسمان را به هم دوخته‌ایم تا به آن ماشین یا خانه برسیم و خریداری‌اش کنیم.
آنچه درنهایت ما به‌دست آوردیم احساسی قدرتمند بود از توانستن.
احساسی عمیق از اینکه می‌توانیم در این جهان چیزی را خلق کنیم و یا آن را به‌دست بیاوریم. گو اینکه پس از مدتی ممکن بعد که داشتن آن خانه یا ماشین برایمان عادی شود ولی این حس پیروزی و رسیدن به خواسته‌هاست که برایمان باقی می‌ماند.


موفقیت چه کمکی به ما می‌کند؟


موفقیت و رسیدن به هر خواسته‌ای برایمان برکات فراوانی را به همراه می‌آورد که علاوه بر تجربه آن خواسته، در درون خود بذرهایی را برای موفقیت‌های بعدی به همراه دارد.
همچون دانه گندم که وقتی آن را می‌کاریم پس از مدتی که به خوشه گندمی تبدیل شد در درونش بذرهایی را برای تبدیل‌شدن به خوشه‌هایی دیگر دارد.
پیروزی و موفق شدن در جذب خواسته‌ای خود می‌تواند کمک‌کننده برای کسب پیروزی‌های بعدی باشد. در حقیقت این موفقیت به ما این باور را می‌دهد که می‌شود به آن خواسته دست‌یافت.
پله و سکویی می‌شود که می‌توانیم رویش بایستیم و به مرحله بعدی که خواسته‌های دیگری در آنجا انتظارمان را می‌کشند بپردازیم.
موفقیت به ما یادآور می‌شود که چقدر واقعاً توانایی داریم برای رسیدن به رؤیاهایمان. پیروزی‌هایی که در زندگی کسب می‌کنیم می‌تواند ما را بسازد و اعتمادبه‌نفس ما را تقویت کند.
موفق شدن به ما کمک می‌کند تا بتوانیم حس خوب سرزندگی و تازگی را هرچه بیشتر تجربه کنیم و از زنده‌بودنمان خوشحال‌تر باشیم.
پیروز شدن و رسیدن به خواسته‌ها یاری‌مان می‌کند تا برای حرکت کردن در مسیر آنچه می‌خواهیم، انگیزه بیشتری داشته باشیم و پایمردی بیشتری را از خود نشان دهیم.
حس موفق شدن و تجربه کردن خودمان و قابلیت‌هایمان است که به ما جسارت می‌دهد تا کارهایی بزرگ در زندگی خود انجام دهیم، کارهایی که خیلی‌ها به سراغشان نمی‌روند.


نتیجه‌گیری


ما به این جهان قدم نگذاشته‌ایم که عاطل و باطل باشیم و با یک زندگی حداقلی عمرمان را سر کنیم.
ما موجودات شگرفی هستیم که موفقیت در جنبه‌های مختلفی از زندگی را خواستاریم و این گرایش ما به موفق شدن ما را به چالش‌هایی دعوت می‌کند تا از قابلیت‌هایمان استفاده کنیم.
کتاب جهانی به وسعت ذهن تو را بخوانید تا بیشتر و بهتر درک کنید که چقدر توانمند هستید هم برای خوشبخت کردن و هم برای بدبخت کردن خودتان!
امیدوارم که از این رهگذر توانسته باشم دلیلی دیگر بشوم برای شما در جهت حرکت به سمت رؤیاهایتان، رویاهایی که همیشه و همیشه صدایتان می‌زنند و شما را به‌سوی خودشان فرامی‌خوانند.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت