شکرگذاری در زندگی ما چطور معجزه می کند؟

به نام الله یکتا یگانه معبود بی همتا

نتایج معجزه شکرگذاری در زندگی ما به حدی است که شاید باور آن برایمان سخت باشد و شاید هم اصلا نتوانیم آن را بپذیریم ولی در حالی که به سادگی انجام می پذیرد نتایج معجزه شکرگذاری را بسیار شگفت آور بما نشان می دهد.

فرض کنید در رستوران منتظر غذا هستید که گارسون غذا را برایتان می آورد و به بهترین شکل جلویتان روی میز می گذارد و غذا را سرو می کند. او تا اینجا وظیفه اش را انجام داده و می تواند برود.

با این حال اگر شما از او بخاطر سرو کردن خوب این غذا  یا سر و وضع و ظاهر مرتبش یا برخورد مودبانه و دوستانه اش علیرغم اینکه چیزی بر گردن شما نیست با این حال از صمیم قلب از او سپاسگذاری کنید می توانید کم کم نتایج معجزه شکرگذاری را در درون خود ببینید و چنان احساس خوبی را در درون خود تجربه می کنید که از خوردن آن غذای لذیذ به تنهایی این قدر خوشحال نمی شدید. با این سپاسگذاری علاوه بر حس خوبی که خودتان تجربه می کنید و آن گارسون را هم در این حس شریک می کنید چنان فرکانس خوبی را به جهان هستی ارسال می کنید که نتایج معجزه شکرگذاری را به شکل اتفاقات زیبایی از این جنس وارد زندگی شما می کند .

یکی از فواید و اثرات شکرگذاری این است که زمانی که شخصی لطفی بما می کند و در حق ما مهربانی می کند و ما از او تشکر و سپاسگذاری می کنیم در واقع داریم او را تشویق می کنیم تا به انجام خوبیهایی از این جنس مداومت بیشتری داشته باشد و بیشتر از این جنس مهربانی ها داشته باشد و با این کار علاوه بر اینکه به احساس خوب می رسیم بلکه نتایج معجزه شکرگذاری طبق قانون, اتفاقات خوب را به زندگیمان جذب می کند , باعث ترویج و گسترش رفتارها و اعمال خوب در جهان پیرامون خودمان می شود و  ما این فرکانس خوب را در جهان بیشتر منتشر می کنیم .

شکرگذاری باعث میشود که به جهان آفرینش و  روابط با انسانها و سایر موجودات و پدیده های اطرافمان از منظر شگرفی نگاه کنیم که از نتایج معجزه شکرگذاری همین دید و منظر بی نظیر است که باعث میشود فرصتهای بیشمار و نابی را برای موفقیت های مالی و بهبود روابط فردی و ارتقای ارتباطمان با خداوند و راحت تر لذت بردن از زندگی , بدست آوریم و با استفاده از این فرصتهای ناب کیفیت زندگی خودمان را در جنبه های مختلفبسیار بسیار بالا و بالاتر می بریم .

شکرگذاری و سپاسگذاری یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین و در عین حال ساده ترین کلیدهایی است که دربهای ورود نعمتهای بیکران الهی را برویمان می گشاید و  اغلب سادگی و در دسترس بودن آن باعث میشود فریب بخوریم و اهمیت و تاثیرگذاری آن در جذب زیبایی ها و خوشبختی های بیشتر در زندگیمان را  باور نکنیم .

به واقع میشود بخاطر همه چیز سپاسگذار بود هم بخاطر خوبیها و نعمت ها که بما لذت می دهند و هم بخاطر تضادها و ناخواسته ها که مارا به حرکت درمی آورند و خواسته هایمان را بما نشان می دهند. فقط باید چشمها را شست و جور دیگر دید. باید دیده شکرگذارانه داشته باشیم و زبان به سپاسگذاری بگشاییم و چه سپاسی بهتر و عالی تر و والاتر از شکرگذاری از خداوند یکتا.

شکرگذاری و سپاسگذاری از خداوند بخاطر این همه نعمتهای تمام نشدنی آن قدر اهمیت دارد و نتایج معجزه شکرگذاری را برایمان نمایان می کند به حدی که فرکانس ما را بالا برده و در تمام ادیان آسمانی هر کدام به شکلی بر ارزش و مهم بودن آن تاکید شده است .

پس بیایید هر لحظه و هر روز از زندگیمان را به شکرگذاری از خداوند مهربان بگذرانیم و از او بخاطر این همه نعمتهایی که بر سرمان ارزانی داشته شکرگذاری کنیم  و به هر شکل و با هر زبان و هر فرهنگ و هر ملیتی به هر شکلی که می توانیم از خداوند یکتا و نعمتهایش شکرگذاری کنیم حتی شده با نوشتن حتی با یک نقاشی زیبا حتی با مهربانی کردن به خلق خدا .

از خداوند مهربان بخاطر داشتن دوستان و همراهان خوبی همچون شما خاضعانه شکرگذارم و همچنین از شما دوستان عزیزی که در این مسیر ما را همراهی می کنید و با دیدگاه های زیبایتان ما را در ادامه حرکت در این مسیر شگفت انگیز شادتر می کنید بسیار سپاسگذارم و از کامنتها و دیدگاه های بسیار زیبایتان صمیمانه تشکر می کنم

امیدوارم که همگی بتوانیم زیبایی های بیشماری را به سوی زندگی خودمان جذب کنیم . بهترین آرزوها را برایتان دارم .

برای ارتباط با ما می توانید از طریق ایمیل سایت به آدرس [email protected] اقدام نمایید. از دریافت پیامهای زیبایتان خوشحال می شوم.

در پناه حق شاد و پر روزی باشید.

 

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت