سریال موفقیت در عمل – قسمت ۱


یکی از توانایی‌های نهفته‌ای که درون ما انسان‌ها وجود دارد و خیلی اوقات قدرت آن را فراموش می‌کنیم چیست؟
کلام ما. این کلام، ابزاری بسیار قدرتمند است که هم می‌توانیم از آن به نفع خود و هم بر علیه خود از آن استفاده کنیم.
کتاب‌های زیادی تابه‌حال دراین‌خصوص نوشته شده است و افراد زیادی از جمله ناپلئون هیل در آثارش از تأثیر قدرتمند این عامل مهم در خلق زندگی انسان سخن گفته است.


دلیل اهمیت کلام ما این است که برخلاف باور رایج که گفته شده کلام، بادهواست. بالعکس این حرفی که می زنیم دارای قدرت است به‌خصوص زمانی که مخاطب این کلام، خودمان باشیم.
حرفی که به خودمان می‌زنیم بسیار مهم هستند؛ چون تأثیر زیادی بر ذهن ما و رفتارهای ما می‌گذارد.
اگر به خودمان مدام بگوییم که تو نمی‌توانی یا مدام کارها را خراب می‌کنی یا از پس انجام کاری برنمی‌آیی. همین حرف‌ها می‌تواند تأثیر عمیقی بر درون ما بگذارد و ما را در عمل ناتوان و کارهایمان را ناکارآمد کند.


من تمام تلاشم را می‌کنم تا نگذارم این ذهن منطقی ناتوانی‌هایم را به رخم بکشد و از آن مهم‌تر سعی می‌کنم حواسم بیشتر به کلامم باشد.
چون می‌دانم و به تجربه به من ثابت شده که این کلام چطور می‌تواند جوری رفتارهایم را عوض کند که خودم هم متوجه این تغییر نشوم!
من تأثیر کلامم را بارها در زندگی‌ام دیده‌ام. چه بسیار زمان‌ها بود که به خود می‌گفتم کاری را خراب می‌کنم و همان اتفاق هم می‌افتاد!
چه بسیار اوقات هم می‌گفتم فلان کار را به‌خوبی انجام می‌دهم و آن کار به‌خوبی انجام می‌شد
اگر می‌خواهید زندگی بهتری داشته باشید هر چیزی به خودتان نگویید چرا که شما باارزش‌ترین مخلوق خداوند هستید و شایسته بهترین کلام‌ها.
لطف کنید و این کلام خوب را از خودتان دریغ نکنید. شما فقط خودتان نیستید؛ بلکه روح خداوند درون شما دمیده شده. پس لایق بهترین‌ها هستید.
خیلی خوشحالم که فرصتی دست داد تا کمی بیشتر با شما دوست عزیزم صحبت کنم. تا قسمت‌های بعدی سریال موفقیت در عمل، در پناه خداوند سالم و سلامت باشید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت