سریال روی موج زیبایی ها-قسمت ۱۱ :گذرگاه زندگی

بنام الله یکتا آفریننده بی همتا

مسیر زندگی در سریال روی موج زیبایی ها همچنان ادامه داره

زندگی ما آدمها در گذر ه و  توی یک گذرگاه داره اتفاق میوفته که توی این گذرگاه همه چیز پیدا میشه , اتفاقات خوب,اتفاقات بد ,شیرینی های زندگی , تلخی های زندگی ,سربالایی ها و سرازیری ها

توی این مسیر همه چیز هست و این ما هستیم که مشخص می کنیم کدوم یک از این چیزها رو بیشتر دوست داریم توی زندگیمون بیشتر ببینیم . البته مسلما هیچ کس دوست نداره اتفاقات بد رو تجربه کنه و دردسرها و دشواریها و نارسایی ها رو به سمت خودش بکشونه .

پس چرا حالا که هیچ کس دوست نداره مشکلات و ناخواسته ها و گرفتاریها رو به سمت خودش بکشونه زندگی بعضی ها مثل فیلم های تراژدیه و دردسر پشت دردسر و مشکل پشت مشکله؟

همون طور که گفتم توی این مسیر همه چی هست هم زیبایی هم زشتی هم پستی هم بلندی.

مسیر زندگی در سریال روی موج زیبایی ها می خواد به ما نشون بده که تو یی که این وسط مشخص می کنی کدوم رو می خوای به زندگی خودت بیاری. زیبایی ها و موفقیتها و شادیها رو یا مشکلات و گیرو گرفتاریها رو.

کانون توجهت می تونه تعیین کنه چی داره به زندگیت قدم می گذاره و به سمتت میاد . سبزیها و زیباییها و طبیعت خدارو می بینی یا آشغالها و زشتی ها و آلودگیها رو

انتخاب با خودته و زندگی خودته می تونی درستش کنی یا اینکه خرابش کنی.

به قول اخوان ثالث

زندگي ، آتشگهي ديرینه پابرجاست

گر بيفروزيش ، رقص شعله اش در هر كران پيداست

ور نه خاموش است و خاموشي گناه ماست

گاهی هم می بینی مسیر تنگ و باریک میشه شاید هم عبور کردن سخت بشه و مسائلی هم پیش بیاد که باز هم توجه تو هست که مشخص می کنه که روی مشکل زوم کرده و مثل ماشینی که توی گل گیر کرده داره بکس و باد میکنه یا با توجه به زیبایی ها  و رسیدن به احساس خوب و اطمینان به اینکه خدا راه حل رو نشونت میده از زندگیت لذت می بری و بعد هم با شگفتی راه حل رو پیدا می کنی و از اون مساله درسهای خوبی رو می گیری که زندگیت رو پربارتر و تجربه های تو رو غنی تر می کنه.

زندگی تکرار و تکرار و تکرار کارهای درست و درست تره و گرفتن افسار این ذهن چموش هم با کنترل کردن کانون توجه هست که می تونه برای ما ممکن بشه و مداومت ما به کنترل کانون توجه می تونه این مسیر زندگی رو برای ما به تجربه ای شیرین پر از ماجراهای ریز و درشت جالب تبدیل کنه که این ریز و درشتی ماجراهاش مثل یه فیلم جذاب ما رو بیشتر سر ذوق میاره تا بتونیم بیشتر یاد بگیریم و از زندگی لذت بیشتری ببریم و اون موقع هست که زندگی برامون میشه همش زیبایی و زیبایی و زیبایی چرا که ما داریم روز به روز زیبابین تر از قبل میشیم.

با مسیر زندگی در سریال روی موج زیبایی ها همراه باشید تا دید زیبا بین تری نسبت به جهان اطرافتان پیدا کنید و زندگی خودتون رو زیبا تر کنید.

تمرینی هست برای زیبابینی پس با اون همراه باشید و زندگی خودتون رو زیبلتر کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت