سریال روی موج زیبایی ها-قسمت ۱۴

بنام الله یکتا آفریننده بی همتا

دیدن نعمت ها در زندگی، هنری بسیار ارزنده و با ارزش است و  نگرش فرصت بین در سریال روی موج زیبایی ها به ما کمک می کند بهتر بفهمیم و درک کنیم چقدر موهبتها و فرصت ها و امکانات را خداوند در این جهان برای ما قرار داده است.

خداوند جهانی را خلق کرده و امکانات و فرصتهای بی نهایتی را برایمان درون آن قرار داده که هرچه بیشتر می گذرد می بینیم که باز هم فرصت ها و راه های جدیدتری را برای لذت بردن بیشتر از زندگی نشانمان می دهد.

 گویی هیچ پایانی بر نعمتها نیست و واقعا هم همین طور است.

ما در جهانی زندگی می کنیم که نامحدود است و به شکل مداومی در حال زایش و گسترش بی نهایت فرصتها،امکانات،موجودات و کل جهان است.

باور اینکه جهان می تواند تا این حد از تنوع و کثرت بی پایان موج بزند برای ذهنی که به کمبود و نقصان عادت کرده می تواند مشکل باشد.

با نگرش فرصت بین در سریال روی موج زیبایی ها همراه می شویم تا ببینیم این بار چه شگفتی زیبایی را از گنجینه نعمتهای تمام نشدنی خداوند نشانمان می دهد

نعمتهای بی پایان و فرصت های نامحدود به چشم کسی می آید که ذهنش،نگاهش و توجهش را عمدا بسوی فراوانی های بی حد و حصر جهان گشوده است..

باز هم خبر از فرصتها و نعمتهای جدیدی است که نگاه نعمت بین و فرصت بین می تواند از آن تغذیه شود و از دیدنش غرق لذت شود.

لامپ های گدازه ای( لامپ های لاوا) یکی از این موهبتهای خداوند است که حدود نیم قرن پیش ایده آن را به ذهن مخترعش نشاند.

می بینیم که با ترکیب موم رنگی و مایعی شفاف به همراه لامپ رشته ای چه نعمت جدیدی به جهان اضافه شده که هم روشنایی می سازد و هم زیبایی تمام نشدنی می سازد و هم به انسان احساس آرامش می دهد.

اگر عمیق تر به این فرصت بنگریم می بینیم که این زیبایی ها به خاطر وجود قانونی است که بر ذرات حاکم است.

به این شکل که موم به وسیله لامپ گرم شده و از طریق مایع بالا می رود و پس از مدتی خنک شده و دوباره به کف جام باز می گردد و این چرخه همین طور تکرار می شود.

نگرش فرصت بین در سریال روی موج زیبایی ها به ما نشان می دهد که چه میزان امکانات و فرصتها و موقعیتهای بی پایانی در قوانین جهان هستی وجود دارند که هنوز کشف نشده اند.

حال ببینید استفاده از این قانون و توجه به آن منجر به خلق چه موهبت و امکان جدیدی در جهان شده و چه سود و درآمد سرشاری را برای سازنده آن به دنبال داشته است.

این قانون که همیشه بود. چرا  تا قبل از خلق این امکان کسی به آن فکر نکرده بود؟

خدا می داند چقدر نعمت و موهبت و فرصت فقط در دل همین قانون حاکم بر ذرات نهفته است که انسان می تواند از دل آن امکانات و ثروتهای بیشماری را خلق کند و زندگی لذتبخش تری را برای خود و باقی افراد رقم بزند.

 زیبایی های جهان و فرصتها و موقعیتهای پیشرفت و نوآوری بی پایان است و ما در سریال روی موج زیبایی ها می خواهیم این نوع دیدن را تمرین کنیم.

این تمرینی همیشگی و البته لذتبخش است که نعمتها و فرصتها را ببینیم.

با تمرین کردن نگرش فرصت بین در سریال روی موج زیبایی ها عنان کانون توجه خودمان را به سوی مواردی معطوف کنیم که برایمان سودآور باشد.  

دیدنی ها کم نیست / من و تو کم دیدیم…

بیائید چشمها را بشوئیم و جور دیگری به جهان بنگریم، جوری که بتوانیم فرصتها و نعمتهایش را هرچه بیشتر و بهتر درک کنیم و از آنها بهره مند شویم.

سریال روی موج زیبایی ها ادامه دارد…

امیدوارم از این قسمت از سریال روی موج زیبایی ها لذت برده باشید.

منتظر دیدن نظرات زیبای شما عزیزان درباره این قسمت از سریال در بخش دیدگاه ها و کامنتها که در پایین قرار گرفته هستیم. در پناه الله مهربان و دوست داشتنی باشید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت