روشن کردن موتور قانون جذب با توجه به خواسته ها

بنام خداوند بخشنده ی هدایت گر

سلام به شما دوستان عزیز

با یک سوال شروع می کنیم.

چه قدر توجه به خواسته ها ما را در مسیر رسیدن به ارزوهایمان کمک می کند؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت قانون بی تغییری در این جهان حکم فرماست که بی تردید ما را به خواسته ها و

آروزهایمان می رساند.

قانونی که شاید بارها ناآگاهانه از آن استفاده کرده اید و نتایج و تاثیراتش را در زندگی خود دیده اید اما هیچ گاه نمی دانستید که در حال استفاده از آن هستید.

آن قانون توجه به خواسته ها است , بله قانون توجه به خواسته ها که رمزآلودترین و در عین حال زیباترین و شگفت انگیزترین قانون هستی است.

و  من در اینجا می خواهم از  قانون توجه به خواسته ها و اینکه چطور آن را پیدا کردم برایتان بگویم پس همراه من بیایید و این شگفتی ها را ببینید.

تغییر

تغییر یکی از اصلی ترین و عمیق ترین و کلیدی ترین نقاط ضعف بشر بوده و هست ,مساله ای است که خیلی ها در آن مقاومت دارند و ذهن براحتی با آن کنار نمی آید و شاید ذهن خیلی ها همچون گذشته من در حال بحث و چانه زنی با ذهنش در مورد تغییر و حرکت باشد.

همه اینها از روزی شروع شد که من مستاصل و درمانده به خدا پناه آوردم و به او گفتم تو که خدایی, تو که رب جهان ها و جهانیان هستی مرا یاری کن , راه را نشانم بده و بگو چه کنم بگو چطور زندگیم را متحول کنم و تغییری اساسی در آن ایجاد کنم, تغییری همه جانبه که هم از لحاظ مادی و هم معنوی راضیم کند.

همین حرفها و صحبتها در ذهنم بالا و پایین می شدند و  در حال ورجه وورجه بودند که دستم روی دکمه ای از کیبورد لپ تاپم خورد و به مسیری هدایت شدم که دریچه ای جدیدتر در زندگی برویم باز کرد, آخر من از خداوند از اعماق وجودم درخواست کرده بودم و منتظر پاسخی, چشمکی , نشانه ای از سوی او بودم و این یک نشانه واضح برای من بود منی که مشتاق تغییر شرایط زندگیم شده بودم . در گذشته هم قصد تغییر اوضاع و شرایطم را داشتم و با خواندن کتابهای موفقیت از نویسندگان مختلف وجودم در طلب این خواسته مرا غلغلک میداد, گرچه بعد از مدتی این جرقه ها خاموش می شدند و  عمرشان حتی به شعله و آتش شدن هم نمی رسید  ولی این بار ماجرا فرق میکرد و رنج قطار ناخواسته ها , بی پولی ها و مشکلات مالی و شرایط بد کاری و بهم ریختگی آرامش درونم چنان عرصه را بر من تنگ کرده بود که دیگر چاره ای جز تغییر شرایط برایم نگذاشته بود.

و اینها شدند کلید و بهانه ای برای کنکاش و کاوش در سرزمین وجودم و شروعی برای مطالعات دوباره و جدی تر برای یافتن پاسخ سوالاتم و تبدیل شد به ریختن زغال و دمیدن های مکرر درون مخزن سوخت لوکوموتیو زندگیم که با هر بار پف کردن و دمیدن شعله ها بیشتر نمایان میشدند و این قطار را مایلها جلوتر می بردند .

یک فیلم , یک نشانه

من مدتها پیش فیلم راز را از طریق یکی از دوستانم دیده بودم و جرقه هایی در وجودم برای تغییر زده شده بود که نافرجام مانده و خاموشی گرفته بودند ولی این بار چندین مرتبه به بهانه های مختلف فیلم را می دیدم و این در حالی بود که قانون توجه به خواسته ها داشت کار خود را می کرد و  من پیش خودم می گفتم چه جادو و سحری درون این کلمات هست که وقتی من آنها را می شنوم اینطور دگرگون میشوم؟

شکل ارائه مفاهیم درون فیلم طوری بود که مرا یاد این شعر می انداخت که می گفت

غرقه وهمیم ورنه این محیط        از تنک آبی کناری بیش نیست

حس می کردم که این آگاهیهای تیتروار که در سراسر فیلم مدام جلوی چشمانم خودنمایی می کنند ساحل یک اقیانوس بیکران هستند که مرا بسوی خود می خوانند و با نسیم دل انگیزشان برگ درختان وجودم را نوازش می کنند و وجودم را غرق در شادی می کنند.

پیش خودم می گفتم چرا وقتی از دنیا و این زندگی که برای خودم ساخته ام به تنگ می آیم و به تماشای این فیلم می نشینم همه چیز به یکباره عوض میشود, همه چبز بهتر میشود,زیباتر میشود ,آسمان صورتی میشود و شب نیلوفری می گردد. حتما رازی در پس این کلمات و این آگاهی ها نهفته است ,رازی سربه مهر و در عین حال عیان و در دسترس که اگر به دنبالش باشی همه جا آنرا خواهی یافت.

دیدن چندین باره این فیلم عطشم را برای دانستن و درک این راز بیشتر می کرد و مرا بسوی مطالعه کتابها و شرکت در دوره ها و سمینارهای هیجان انگیز و کسب آگاهی های ناب بیشتری می کشانید انگار در وسط میدان مغناطیسی این آگاهیها قرار گرفته بودم و ناخودآگاه بسوی این آگاهی ها کشیده می شدم همه چیز داشت کم کم تغییر می کرد و کاوش های جذاب من هم داشت عمیق تر و عمیق تر می شد و در سرزمین وجودم در حال جستجوی گنجهایی بودم که الله مهربان برایم قرار داده بود و من ناآگاهانه آنها را زیر خروارها خاک خود کم بینی و عدم لیاقت و هزاران باور مخرب و محدود کننده دیگر دفن کرده بودم و حالا در جستجوی دوباره آنها بودم و این آگاهی ها بسان گنجیابی مرا به جلو برای پیدا کردن گنجهایی با ارزش تر هدایت می کردند که با عمیق تر شدن این آگاهی ها گنج یاب وجودم مجهزتر و مدرن تر میشد .

میدان مغناطیسی که در آن بودم روزبه روز بیشتر و قوی تر میشد و تلالو هاله های رنگی که از دنیای پیرامون نشانم می داد زیباتر و چشم نوازتر میشد , رنگهایی که تا پیش از این هرگز نمی توانستم آنها را ببینم . من همچنان پیش می رفتم و در این مسیر خدا مرا با نور هدایتش بیشتر و بیشتر راهنمایی می کرد و اساتید و مرشدهایی که از هزاران دست خداوند بودند با آموزه ها و راهنماییهایشان و نکات ارزشمندتر از طلایشان مرا بیشتر در پیمودن این مسیر یاری می رساندند.

توجه به خواسته هایم بیشتر شده بود و هرچه جلوتر می رفتم گرمای رحمت الله یکتا را بیشتر در وجودم حس می کردم و صدایش را واضحتر و رساتر می شنیدم. همه چیز این سفر داشت هیجان انگیزتر میشد و مانند فیلم های ایندیانا جونز مدام در حال کشف عجایب و الماس های وجودم از دل کوره راه ها و دخمه هایی بودم که برای خودم و عتیقه های وجودم نا خواسته ساخته بودم و حالا  انگارداشتم برای اولین بار کشفشان می کردم حال آنکه آنها بودند و از کیلومترها آنسو تر مرا بسوی خود می خواندند ولی نه من می دیدمشان و نه صدایشان را می شنیدم.

پیش آمدم و با عزمی راسخ عینکهای بد رنگ خودکم بینی را از چشمانم برداشتم و دوباره از نو به دیدن و بازشناسی خودم ,این مخلوق بی مانند خدای مهربان و موهبت های بی مانندی که رب جهانیان در وجودم به عطیه نهاده , پرداختم و هر بار با دیدن موهبتی جدید چنان غرق شادی و سرور میشدم که لوکوموتیو وجودم را مایلها به جلو پرتاب می کرد و مرا پیش می راند.

کشف استعدادی تازه

یکی از لذتهای من در زندگی تفکر در مورد جهان هستی و قوانین  بیشمار آن و نحوه بهره بردن از آنها به نفع خودم بود و با اینکه این مورد یکی از علایقم بود سالها از وجود آن در درونم بی خبر بودم تا اینکه روزی به خودم آمدم و دیدم سالهای زیادی است که دارم در این خصوص مطالعه و کار و تحقیق می کنم و خودم هم خبر ندارم پس تصمیم گرفتم برای پربار و  زیباتر کردن تجربه خودم از زندگی فضایی را با یاری الله یکتا و به همراهی همسر مهربانم مهیا کنم تا دوستانی که به این مباحث علاقمند هستند و قصد بهبود کیفیت مادی و معنوی زندگیشان را دارند بتوانند با ما همراه شده و از این آگاهی ها در جهت هر چه زیباتر و شکوفا تر کردن تجربه شان از این فرصت طلایی که زندگی نام دارد, بهره ببرند.پس به امید الله شروع می کنیم.

جهان قانونمند

در جهان قوانین فراوانی وجود دارد همچون قانون جاذبه زمین, قانون علت و معلول, قانون اینرسی, قانون جذب و هزاران قانون دیگر که وجودشان خبر از نظمی دقیق در مدیریت امور این جهان دارد, نظمی که مو  لای درزش نمی رود و در بی نظمترین فرمها و شرایط می توان وجود این نظم را مشاهده کرد و سازنده و برقرار کننده چنین نظم دقیقی که خواب و خوراک نمی شناسد و ۲۴ ساعته سرگرم کار است, کار چه کسی بجز رب العالمین,الله یکتا می تواند باشد.

در این سایت ما می خواهیم فضایی بنا نهیم تا بتوانیم با درک هر چه بهتر قوانین جهان هستی و استفاده کاربردی از آنها در جنبه های مختلف زندگی شاهد پیشرفت و موفقیت های بی حد و مرزی در زندگیمان باشیم . حال باید دید توجه به خواسته ها چیست و چطور کار می کند و چطور می تواند بر زندگی ما تاثیر بگذارد چنان تاثیری که شگفت زده مان می کند با اینکه نمی توانیم خود آنرا با چشم ببینیم. این قانون جزیی از همان نظم دقیق کیهانی است که مدام و بی وقفه در حال کار است تا فرکانس ها و شرایط و اتفاقات همسان را در کنار یکدیگر قرار دهد و با دقت بی مانند و بدون نقصی همیشه و همیشه در حال انجام این ماموریت خطیر است.

در واقع افکار و فرکانسهای ما حاوی مقادیری از انرژی هستند , انرژی ای که پایه و اساس جهان را تشکیل می دهد و ما به عنوان موجوداتی صاحب درک و اختیار می توانیم با کانون توجهمان به این انرژی شکل دهیم و میزان توجه به خواسته های ما به موضوعات بر شدت این انرژی اثرگذار خواهد بود. قانون یکی است وبرای همه یکسان عمل می کند و رحم و مروتی برایش تعریف نشده و نمیشود با آن چانه زد و زیبایی ماجرا از این نقطه آغاز میشود که این صلابت و دقت موجود در این قانون نشان از وجود شعوری برتر در قانونمندی کل جهان هستی است .

نتیجه گیری

قانون می گوید این افکار ما هستند که اتفاقات و شرایط مختلف را جذب ما و زندگیمان می کنند و نقش کانون توجه ما در این خصوص, نقشی کلیدی وپر اهمیت است. حالا که فهمیدیم قانون چه می گوید و کانون توجه ما چه نقش به سزایی در تجربه اتفاقات مختلف زندگیمان دارد, یکی از وظایف ما به عنوان انسان دارای اختیار و اشرف مخلوقات خداوند این است که  کانون توجه مان را آگاهانه کنترل کنیم و این توجه به خواسته ها  ما را بسوی مسائل و موارد و اتفاقات و چیزهایی هدایت کند که در ما احساس خوبی ایجاد می کند و این احساس خوب است که نشان می دهد جهت گیری ما صحیح بوده یا نه و در حال پیمودن راه صحیح هستیم یا بیراهه ,که البته درک و فهمیدن این مساله خود نیاز به طی کردن روند تکاملی و تدریجی دارد که با آموزش و تمرین می تواند تحقق یابد.

دانلود فایل روشن کردن موتور قانون جذب

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

81 دیدگاه برای “روشن کردن موتور قانون جذب با توجه به خواسته ها

 1. dublaj گفته:

  Attractive portion of content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to claim that I acquire actually enjoyed account your blog posts. Any way I will be subscribing in your augment and even I fulfillment you get admission to consistently rapidly. Lorena Worden Brendon

 2. dublaj گفته:

  It is the best time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you some interesting things or tips. Maybe you can write next articles referring to this article. I wish to read more things about it! Lisa Jarrid Weingartner

 3. turkce گفته:

  Unquestionably imagine that that you stated. Your favorite justification seemed to be on the internet the easiest factor to keep in mind of. I say to you, I definitely get annoyed at the same time as other people consider issues that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the highest and also defined out the entire thing with no need side-effects , other folks could take a signal. Will likely be back to get more. Thank you Phyllys Hube Wattenberg

 4. turkce گفته:

  I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored material stylish. nonetheless, you command get got an impatience over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this increase. Nichole Jimmie Keefer

 5. turkce گفته:

  A motivating discussion is definitely worth comment. I do believe that you ought to write more about this subject matter, it might not be a taboo matter but typically people do not talk about such topics. To the next! Kind regards! Jenelle Hamnet Wood

 6. 샌즈카지노 گفته:

  Thanks for your whole effort on this blog. Betty take interest in participating in investigations and it is easy to see why. A lot of people notice all of the compelling ways you offer helpful tips and hints through your blog and in addition cause response from other ones on this content so my daughter is truly being taught a lot of things. Have fun with the remaining portion of the year. You are always carrying out a fabulous job. Milly Cleveland Aridatha

 7. Mitzi گفته:

  Fantastic items from you, man. I’ve have in mind your stuff prior to and you are simply
  extremely fantastic. I actually like what you have acquired here, really
  like what you’re stating and the way in which through which you are
  saying it. You make it entertaining and you continue to take care
  of to keep it sensible. I can’t wait to read
  much more from you. This is actually a tremendous
  web site.

 8. Clarita گفته:

  You really make it seem so easy with your presentation but I
  find this topic to be actually something that I think I
  would never understand. It seems too complicated and very
  broad for me. I’m looking forward for your next post, I will try
  to get the hang of it!

 9. Fredericka گفته:

  I have been exploring for a little bit for any high-quality articles
  or weblog posts on this sort of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web
  site. Studying this information So i am satisfied to show that I’ve
  a very just right uncanny feeling I came upon just what I needed.
  I most surely will make certain to do not overlook this web site and provides it a look on a
  relentless basis.

 10. Helaine گفته:

  First off I would like to say great blog! I had a quick question that I’d like to ask
  if you do not mind. I was interested to know how you center yourself and clear your mind before writing.
  I have had trouble clearing my thoughts in getting my ideas out there.

  I truly do take pleasure in writing but it just
  seems like the first 10 to 15 minutes are wasted just trying to figure
  out how to begin. Any recommendations or hints? Cheers!

 11. Myrna گفته:

  Can I just say what a comfort to find someone who
  truly knows what they’re talking about on the internet.
  You actually know how to bring a problem to light and make it important.
  More people must check this out and understand this side of your story.
  I was surprised you aren’t more popular given that you surely possess the gift.

 12. Manie گفته:

  I have been surfing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting
  article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my opinion, if all webmasters and bloggers made good
  content as you did, the net will be much more useful than ever
  before.

 13. Jetta گفته:

  You actually make it appear really easy together with
  your presentation however I find this matter to be really something which I believe
  I might by no means understand. It kind of feels too complex and very
  broad for me. I’m taking a look ahead for your subsequent submit, I will
  try to get the hold of it!

 14. Melaine گفته:

  I’m not sure the place you’re getting your information, however
  great topic. I needs to spend some time finding out much more or understanding more.
  Thanks for excellent info I used to be in search of this information for my mission.

 15. Uta گفته:

  I just like the valuable information you supply for your articles.
  I will bookmark your blog and take a look at once more right here frequently.

  I’m fairly certain I will be informed many new stuff proper here!
  Best of luck for the following!

 16. asuransi گفته:

  Hi there! This post couldn’t be written much better!
  Looking at this article reminds me of my previous roommate!
  He constantly kept talking about this. I will send this information to him.
  Pretty sure he will have a good read. I appreciate you
  for sharing!

 17. mutluluk çubuğu گفته:

  Right here is the perfect site for anyone who would like to understand this topic.
  You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really would want to…HaHa).
  You definitely put a brand new spin on a subject which has been written about for a long time.
  Great stuff, just great!

 18. leke kremi گفته:

  This is the perfect blog for anyone who really wants to find
  out about this topic. You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really would want to…HaHa).
  You certainly put a new spin on a topic that’s been written about for many years.
  Wonderful stuff, just great!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت