سایت alibazaz.com چیست و چه کاری انجام می دهد؟

به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام به شما عزیزان.

می خواهم راجع به فعالیتهای انجام شده در سایت و هدف من از راه اندازی این مجموعه و برنامه های آموزشی که انجام شده یا در حال انجام است،با شما عزیزان صحبت کرده و آشنائی شما را با این مباحث بیشتر کنم.

قصد من از راه اندازی این سایت

اولین حرکت های من در این حوزه مربوط می شود به سالها پیش که تصمیم گرفتم تا زندگی خودم را از جهات مختلفی همچون وضعیت مالی،روابطم،سلامت جسمانی،وضعیت روحی و… بهبود بخشم.

این بود که در این مسیر قدم برداشتم و مطالعات فراوانی کردم، روی خودم به صورت کاملا جدی کار کردم و توانستم به تدریج زندگی زیباتری را از جهات مختلف برای خودبسازم.

زمانی که با قانون جهان هستی آشنا شدم و به وجود آن پی بردم،تصمیم گرفتم امتحانش کنم تا ببینم جواب می دهد یا نه؟

در عین ناباوری دیدم که بله جواب می دهد! بسیار دقیق و حساب شده هم جواب می دهد!

عاشق حرکت در این مسیر شدم و دوست نداشتم غیر از این کار ،کار دیگری را انجام دهم به طوری که سر و ته ام را می زدید در حال مطالعه یا جستجو یا صحبت کردن یا فکرکردن در رابطه با قانون جهان هستی و قدرتهای درونی انسان بودم. این بود که در این سایت شروع کردم تا هر آنچه را در این مسیر آموخته ام و در زندگیم به شکل های مختلف از آن نتیجه گرفته ام را با عزیزانی که خواهان خلق زندگی خود هستند در میان بگذارم.

چرا فکر می کنم می توانم کمکی بکنم؟

دلیل اینکه به آموزش در این حوزه علاقه مند شدم و به این حیطه وارد شدم این بود که خودم به طور عملی از آن استفاده کردم و نتایج عینی آن را در زندگی خودم به وضوح مشاهده کرده ام و به نتیجه بخش بودن این آموزشها اطمینان ۱۰۰درصدی و کامل دارم.

دلیل دیگری که مرا برای ورود به این حوزه مطمئن تر کرد، علاوه بر علاقه و اشتیاق شخصی خودم به فعالیت در این حوزه، مشاهده کردم که در جهان پیرامونم افراد زیادی هستند که یا از قوانین جهان هستی خبر ندارند و یا نمی دانند که چگونه از این قوانین به نفع خود بهره ببرند و می خواهم نشانشان دهم که چه قدرت های عظیمی را برای خلق زندگی خود دارند. 

سایت موفقیت علیرضا بزاززاده چه کاری انجام می دهد؟

دراین سایت بستری را مهیا کرده ایم تا افرادی را که از جان و دل خواهان تغییر هستند و می خواهند زندگی بهتر و دلپذیرتری را برای خودشان بسازند،وضعیت مالی بهتری را تجربه کنند،حال خوش بیشتری را داشته باشند،از ارتباطات خود با دیگران بیشترین لذت و بهره را ببرند،بتوانند فرصت تجربه یک زندگی زیباتر را دوباره به دست بیاورند.

ما در سایت با تولید و ارائه محصولات مختلف می خواهیم به شمائی که می خواهید روی زیباتری از زندگی را تجربه کنید،کمک کنیم تا بتوانید به این خواسته خود دست یابید و ساختن یک زندگی سراسر شادی و خوشی و نعمت و برکت و ثروت،دیگر برایتان یک رویا نباشد.

در سایت فضائی را تهیه کرده ایم تا توجه شما را هر چه بیشتر به مواردی متمرکز کنیم که از طریق استفاده از آنها می توانید قدرت بیشتری را در کنترل زندگی خود بدست بیاورید و در واقع کانون توجه شما را بسوی موارد و آموزش هایی جلب کنیم که مسیر زندگی شما را به سوی کامیابی های بیشتر هدایت می کند.

امیدوارم در پناه الله مهربان شاد و سلامت و سرشار از شور زندگی باشید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت