لزوم داشتن حال خوب چیست؟

به نام خداوندبخشنده مهربان

برای استفاده هرچه بیشتر از مواهب جهانی که در درونش زندگی می کنیم لازم است که با آن و ملزوماتش آشنا شویم و خودمان را با آنها سازگارکنیم تا بتوانیم بیشترین بهره را ازآن ببریم.

این ملزومات که همان بایدها و نبایدهای این جهانند در واقع قانون هایی هستند که به ما یاری می رسانند تا راحت تر،سریع تر و در زمان کمتری( به نسبت کسانی که از این قوانین استفاده نمی کنند) به خواسته های خودمان دست پیدا کنیم.

یکی از این قانون هایی که بسیار ساده است ولی با وجود سادگیش بسیار فراموشش می کنیم و لزوم داشتن حال خوب را نشانمان می دهد، قانون احساس خوب = اتفاقات خوب است.

این قانون می گوید مادامی که ما احساس خوب پایدار و مداومی را داشته باشیم و بتوانیم حس خود را در مواجهه با اتفاقات مختلفی که برایمان می افتد خوب نگه داریم زندگی ما می تواند بهتر و زیباتر و شکوفاتر شده و دستیابی ما به آنچه می خواهیم راحت تر و لذتبخش تر شود چون که ما این طور خواسته ایم و جهان آن را به ما نشان می دهد.

مساله مهم تر این است که تا ما نتوانیم به حال خوب دست پیدا کنیم و نتوانیم احساس خوبی را در درون ایجاد کنیم نمی توانیم به خواسته هایمان و راهکارهایی که ما را راحت تر و لذتبخش تر به آنها می رساند دست پیدا کنیم و اگر هم به خواسته هایمان برسیم با مشقتها و دردسرهای زیادی همراه بوده که ممکن است ترجیح دهیم عطایش را به لقایش ببخشیم و بی خیال خواسته هایمان شویم.

من شاد بودن و لزوم داشتن حال خوب و توانایی ایجاد آن را یکی از مهارتهای بسیار کلیدی در مسیر ساختن یک زندگی سراسر خوشی و پیشرفت می دانم و مادامی که نتوانیم این شاد بودن و داشتن حال خوب را در زندگی خود نهادینه کنیم رسیدن به موفقیتهای پایدار و مستمر رویایی دست نیافتنی است یا اینکه با دشواری های بسیار زیادی همراه است.

حال که این قدر شاد بودن و ساختن حال خوب اهمیت دارد بر آن شدم تا هر آنچه خودم در مسیر ایجاد حال خوب در زندگیم به کار بردم و از آن نتیجه گرفتم را به صورت دوره شگفت انگیز شادی در اختیار کسانی که می خواهند زندگی دلپذیرتری را برای خود رقم بزنند،قرار دهم.

در این دوره از نکات ظریف و کاربردی فراوانی که می تواند به ما در ایجاد شادی و حال خوب مستمر و ادامه دار یاری برساند سخن گفته ام و با تمرینهایی که در این دوره ارائه شده است بر کاربردی تر بودن مطالب و آگاهی های دوره تاکید بیشتری شده است.

در واقع همه چیز به توانایی ما در تولید و بازتولید مداوم حال خوب و میزان شاد بودنمان برمی گردد. اینکه بتوانیم در همه حال این قدرت را داشته باشیم تا حال خوبی را برای خودمان رقم بزنیم که آثار آن را به وضوح در روابطمان،میزان موفقیتهایی که در زندگی کسب می کنیم،سلامتی و تندرستی مان و میزان لذتی که از زندگی خود می بریم، شاهد باشیم.

لزوم داشتن حال خوب به حدی اهمیت دارد که قانون هستی بر پایه آن شکل گرفته و با داشتن حال خوب است که می توانیم پیشامدهای خوب بیشتری را در زندگی خود ببینیم و از آنها لذت ببریم.

با آگاهی هایی که در دوره شگفت انگیز شادی به طور مفصل شرح داده شده و همچنین با عمل به تمرینات ارائه شده می توانید سطحی متفاوت تر از زندگی خود را تجربه کنید.

سطحی که در آن بیشتر اتفاقاتش خوب و شیرین و لذت بخش و اتمسفر آن روحتان را نوازش می دهد. سطحی که به شما کمک می کند تا بتوانید به شایستگی خالق زندگی خود باشید و از خودتان و زندگی کاملی که دارید شاهکاری بی نظیر خلق کنید به شکلی که شاید الان باورتان نشود.

با این وجود همه چیز برمی گردد به شما و عزم و جدیت تان برای تغییر و تحولی بنیادین در زندگی و به راه انداختن حرکتی همه جانبه برعلیه افکار منفی که نمی گذارند شاد باشید و حال خوبی را تجربه کنید.

اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در حال و روزتان هستید و می خواهید شادیها و خوشی های زندگی چهره خودشان را بیشتر به شما نشان دهند می توانید با این آگاهی های زندگی بخش همراه باشید و با دوره شگفت انگیز شادی،حال خوب را باز هم به خودتان هدیه کنید،هدیه ای که این بار قدرش را بیشتر خواهید دانست چرا که با دستان توانمند خودتان آن را ساخته اید.

کتابی که خواندنش باعث شروع یک زندگی تازه می شود.

کتاب دانش خلق خواسته‌ها
تومان40,000تومان67,500
امتیاز 5.00 از 5

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت