چطور از زندگی،موفقیت به دست بیاوریم

به نام خدا


مهم‌ترین چیزی که ما در زندگی به دنبال آن هستیم، رسیدن به خواسته‌هایمان است. موفقیت در دستیابی به خواسته‌هایمان است که احساس خوبی به ما می‌دهد و قدرت‌های درونی‌مان را شعله‌ورتر و درخشان‌تر از پیش می‌کند.
جذب خواسته‌هایمان و تجربه آنها در دنیای واقعی دلیلی محکم برای لزوم موفقیت در زندگی است.
می‌خواهم برایتان بگویم که پیروز شدن در زندگی به چه معناست و چگونه می‌توان به‌دستش آورد و چه نیازی است که برای کسب پیروزی‌هایی در سفر زندگی تلاش کرد و آنها را به‌دست آورد.


معنای پیروز شدن در زندگی


زندگی از زنده‌بودن مشتق شده و فرآیندی را شامل می‌شود که پویایی و حرکت کردن را در ذات خود دارد چراکه اصل و اساس جهان بر تحرک و سرزندگی و جاری بودن استوارشده است.

جهان ما که سرشار است از فراوانی و افزایش و تکثیر و زادوولد، خودش نشانی واضح روشن از جریان داشتن و تحرک و جنبش و جوش‌وخروشی بی‌پایان است.
موفقیت در زندگی درواقع بهانه‌ای است برای زنده‌بودن و زندگی کردن. تمرینی است برای تجربه خودمان و توانمندی‌هایمان در بازی زندگی.
ما انسان‌ها موجوداتی هستیم با خواسته‌های تمام‌نشدنی و این تمام‌نشدنی بودن خواسته‌های ما خود نشانی دیگر از ذات همیشه درحرکت جهان را در خود نهفته دارد.
پیروز شدن‌های ما در بازی زندگی به ما چیزهای زیادی را یاد می‌دهد.
به ما می‌آموزد که همیشه پویا و درحرکت باشیم.
به ما یاد می‌دهد که برای بیشتر داشتن بایستی خودمان بیشتر باشیم.
به ما یادآور می‌شود که زندگی یک بازی است و موفقیت بهانه‌ای شیرین برای همگام شدن با روند آن است.
به ما قدرت‌ها و قابلیت‌هایمان را نشان می‌دهد.


سطوح پیروزی‌های زندگی


حال که می‌بینیم به‌دست آوردن پیروزی‌هایی در زندگی چقدر می‌تواند به ما کمک کند تا با هدف خلقت همسو و هم‌راستا شویم و به ما کمک می‌کند تا به انسان بهتری ازهرجهت تبدیل شویم، باید بدانیم که دامنه این موفقیت‌ها می‌تواند نامحدود باشد.
درواقع ما می‌توانیم مثلاً با بهبود روابطمان با فرزندمان یا افزایش میزان درآمدمان یا بالا بردن میزان سلامتی‌مان یا شکوفایی هرکدام از استعدادهایمان و یا هر کار دیگری به هدف موفقیت در زندگی جامه عمل بپوشانیم.
در جهانی که سرشار و مملو از فرصت‌های گوناگون است، مجال بی‌پایانی داریم تا بتوانیم در هر عرصه‌ای از زندگی به خواسته‌های خود برسیم و کامل‌تر شویم.
برای مثال: در عرصه توانایی‌های شخصی آن‌قدر جا برای پیشرفت و بهتر و بهتر شدن داریم و آن‌قدر می‌توانیم در زمینه‌های مختلف خود را بهبود دهیم و توانایی‌های خود را کشف کنیم و آنها را رشد دهیم که اگر تا آخر عمر مشغول آن باشیم بازهم زمان کم می‌آوریم.


نتیجه‌گیری


موفقیت در زندگی را نیاز داریم چراکه ما خودمان معجونی سرشار از شگفتی‌ها هستیم که لازم است کشف شود و قابلیت‌هایش بروز پیدا کند.
در کتاب جهانی به وسعت ذهن تو مجال و فرصت بسیاری دست داده تا به شما نشان دهم که چه موجود خارق‌العاده‌ای هستید و چقدر برای فرا رفتن از موقعیت فعلی خود امکانات و فرصت‌های بی‌شماری را در اختیاردارید.
زندگی سفری جذاب است که هرلحظه ممکن است به‌پایان برسد پس تا فرصت هست باید به دنبال زندگی کردن باشیم. به دنبال سرزندگی و تجربه هر چه بیشتر امکانات وجودی خود باشیم.
کسب پیروزی‌های مستمر در زندگی نشانی از زنده‌بودن و پویا بودن را در خود دارد که به ما کمک می‌کند تا با جریان خلاقیت در زندگی هم‌راستا و هماهنگ شویم.
امید است از آگاهی‌ها بهره کافی را برده باشید.
خدا یار و نگهدارتان

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت