چگونه سرعت رسیدن به خواسته هایتان را افزایش دهید

به نام خدا


برای به‌دست آوردن هر چیزی راهی وجود دارد و به‌اصطلاح، هر کاری راهی دارد. راه و روش خلق خواسته‌ها و دستیابی به آنها هم از مسیر شکرگزاری آن‌هم به‌صورت روزانه می‌گذرد.
شکرگزاری روزانه می‌تواند درهای بی‌شماری از برکت و نعمت و فراوانی را به زندگی همه ما سرازیر کند، اگر یاد بگیریم که چطور آن را انجام دهیم و از آن مهم‌تر، خود را مقید کنیم که همیشه مشغول آن باشیم.
سپاسگزاری که مستمراً و از صمیم قلب ادا می‌شود معجزه‌هایی می‌تواند کند که هیچ‌کس باور نمی‌کند.


چرا شکرگزاری باید روزانه باشد؟


شکرگزاری روزانه می‌تواند منبع و منشأ خیر عظیمی در زندگی ما شود و زندگی ما را در تمام ابعادش ازاین‌رو به آن رو کند.
دلیل اینکه از واژه روزانه بعد از شکرگزاری استفاده می‌کنم این است که قدردانی از نعمت‌ها و داشته‌هایمان باید مداوم و به‌طور پیوسته انجام شود تا بتواند معجزه بخش باشد.
برای مثال: وقتی‌که می‌خواهید با دوچرخه از خانه خودتان به دانشگاه یا کتابخانه یا هر جای دیگری که از منزل شما فاصله زیادی دارد، بروید آیا یک‌بار رکاب زدن شما را به مقصد می‌رساند؟
یک‌بار فشردن رکاب دوچرخه نهایتاً چند متری شما را جلو می‌برد ولی اگر می‌خواهید به مقصد برسید لازم است مرتباً رکاب بزنید تا این عمل رکاب زدنی که پیوسته در حال انجام است به‌تدریج شما را به کتابخانه یا دانشگاه یا هر مقصد دیگری برساند.
به همین شکل شکرگزاری روزانه هم زمانی می‌تواند قدرت واقعی خودش را در زندگی ما نشان دهد که به‌صورت روزانه انجام شود.
این روزانه و همیشگی بودن سپاسگزاری ما از نعمت‌هاست که موجب می‌شود امواج ذهنی قدرتمندتر و مداومی را به‌سوی جهان مخابره کنیم تا جهان هم اطرافمان را از نعمت‌های گوناگون پر کند.


چگونه می‌توانیم هرروز شکرگزاری کنیم؟


اغلب وقتی کاری را زیاد تکرار می‌کنیم، به محل خاصی زیاد می‌رویم، آهنگ خاصی را زیاد گوش می‌کنیم، کم‌کم از انجام دادن آن کار خسته می‌شویم و به‌اصطلاح دلمان را می‌زند.
چون زمانی که در ابتدا آن کار را انجام می‌دادیم مثلاً: آن آهنگ را گوش می‌دادیم یا به فلان فروشگاه می‌رفتیم، این کار به ما کیف می‌داد و از انجامش لذت می‌بردیم.
اما وقتی بیش‌ازحد تکرارش کردیم این کار لذت‌بخش به امری رنج‌آور برای ما تبدیل می‌شود و دیگر رغبتی به انجامش نداریم.
شکرگزاری روزانه اگر به شکلی طوطی‌وار و رفع تکلیفی انجام شود مانند بسیاری از کارهای دیگر به‌سرعت برای ما خسته‌کننده شده و ما را از انجام پیوسته و مدام آن خسته می‌کند.
برای جلوگیری از این اتفاق لازم است کارهایی را انجام دهیم.
اولاً: همیشه به خود یادآور شویم که این شکرگزاری مکرر و هرروزه است که می‌تواند فرکانس‌های ذهنی قدرتمندی را از ما به جهان بفرستد.
ثانیاً: همیشه سعی کنیم از زاویه‌ای به نعمت‌های زندگی خود بنگریم که به ما حس خوبی می‌دهد و می‌توانیم شاکر آن باشیم.
باید عمل سپاسگزاری هرروزه را طوری انجام دهیم وبه شکلی به آن نگاه کنیم که همیشه برایمان تازگی داشته باشد.
مدام دنبال پیدا کردن نعمت‌های جدیدتر جاری در زندگی‌مان برای شکرگزاری روزانه باشیم و این کار را با اعماق وجود و سرشار از لذت انجام دهیم.


نتیجه‌گیری


شکرگزاری روزانه زمانی جواب بهتری می‌دهد که با امید و باوری قوی به‌قدرت خالق بی‌همتا همراه باشد و با احساسات خوبی همچون یکی شدن با مبدأ هستی و همچنین حس کردن باران رحمت خداوند که بی‌وقفه بر سرمان می‌بارد، همراه باشد.
در دوره شگفت‌انگیز شادی می‌توانید بیشتر یاد بگیرید که چگونه شکرگزارتر باشید و حال خوبی را از این راه برای خودتان بسازید.
در محصول مراقبه آرامش هم به‌وضوح می‌توانید مزه و طعم شیرین داشتن و تجربه نعمت‌ها را بچشید و از شکرگزاری خود بیشتر و بیشتر لذت ببرید.
بیایید و به خودتان قول دهید که شکرگزاری روزانه را در برنامه زندگی‌تان قرار دهید و اهمیت آن را از مابقی کارهایتان بیشتر کنید و ببینید که چه آرامش و احساس خوب و نعمت‌هایی به‌سوی شما و زندگی‌تان سرازیر می‌گردد.
شما را به خدای بزرگ می‌سپارم.
در پناه الله مهربان برقرار باشید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا از محتواهای منتشر شده در سایت مطلع می شوید

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید تا از محصولات و تخفیف های سایت باخبر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه محصولات به مناسبت عید سعید فطر با تخفیف 50% روی کلیه محصولات سایت